Stříbrný přívěsek KŘÍŽ zářivý Ag 925/1000

Kód: 03-08361-0224
Tip
490 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
2023-02-07

Luxusní stříbrný přívěsek s krásnou kombinací stříbrné linky a zářivých čirých zirkonů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Luxusní stříbrný přívěsek se perfektně hodí k vaší jedinečné oslnivosti. Budete skutečně nepřehlédnutelná s krásným jemným zářivým doplňkem.

Kříž - je pravděpodobně nejznámnějším a nejpoužívanějším symbolem napříč věky celého lidstva. Je využíván jako znamení - označení místa setkání či památky; poznamenání si myšlenek v literatuře, které nás zaujali či rozrušili; střetem či prolnutím dvou různých proudů jako je mužství/ženství či duše/tělo; průsečíkem; křižovatkou; nebo mučícím nástrojem... Na vyšší a důležitější roly byl pozdvižen díky událostem na Kalvárii a vykupitelským činem Pána Ježíše Krista, který svou smrtí a zmrtvýchvstáním přinesl lidem spásu.

K našim přívěskům vám vřele doporučujeme přikoupit přívěskový řetízek z naší široké nabídky.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přívěsky kříže
Záruka: 2 roky
? Materiál: Stříbro 925/1000
? Osazení: Zirkon
? Barva: Bílá
? Povrch: Rhodium, Lesklý
? Motiv: Kříž
Pro koho: Pro ženy
Typ přívěsku: Bez řetízku
? Výška vzoru: 29 mm
? Šířka vzoru: 14 mm
? Váha: 1,71 g