Kameny a kamínky

Osazení šperku kameny

Šperky pro vás máme buď bez kamene nebo nejčastěji s jedním z těchto:

1. Kubický zirkon – Zářící a třpytivé: naše zirkony třídy AAA jsou přímou alternativou diamantů. Čistě a intenzivně zářivé zirkony jsou k nerozeznání od nejluxusnějších diamantů, a to díky totožnému vybroušení. Hlavním rozdílem zůstává cena a tvrdost kamínku.

2. Opál – Tajemná elegance: název pochází ze staroindického upala, což znamená drahý kámen. Byl básníky opěvován a všeobecně označován za skutečný drahokam. V našich špercích naleznete syntetický drahý opál, který vyniká čistotou, barevností a zářivostí.  Díky hravé kombinaci barev a třpytivému opálovému efektu vkládá šperkům jedinečnou záhadnou atmosféru.

3. Tyrkys – Osvěžující krása: nasajte krásu oceánu v podmanivé modrozelené barvě, která se šperky přináší svěžího ducha.

4. Smalt – Barevná hravost: hladký povrch podobný sklu dodá šperku dlouhotrvající lesk a živé barvy.

5. Říční perla – Něžný půvab: čisté a půvabné říční perly vznikají stejným způsobem jako perly mořské. Mají však tu výhodu, že se dnes mohou pěstovat na velkých perlových farmách, díky tomu jsou tyto krásné a originální perly dostupné pro každého.

6. Černý onyx – Šarm a noblesa: černý druh chalcedonu, který v kombinaci se stříbrem vytváří velmi atraktivní a luxusní vzhled.

7. Bez kamene: krásné čisté plnohodnotné stříbro 925/1000 pouze s povrchovou ochrannou úpravou.

 

Jak správně zjistit velikost prstenu.