❤️ Potřebujete poradit? Jsme tu pro vás Po-Ne, 8:00-22:00 ❤️

Minimalistické prsteny

3 položek celkem
12426 stříbrný prsten nekonečno infinity bílý kámen zirkon minimalistický šperky BEALIO
Novinka Tip Minimalismus
780 Kč

Luxusní stříbrný prsten. Jemně výrazný s perfektně vymodelovanými vlnkami nekonečna. Krásně září, díky prolínání zářících čirých zirkonů v kombinaci s jemnými elegantními...

+ další
03-12426-1910
Stříbrný snubní prsten KLASICKÝ  Ag 925/1000
Tip Minimalismus
920 Kč

Klasický snubní prsten, který bude symbolizovat vaši trvalou lásku a oddanost jeden druhému. Čistý minimalistický design u něhož dokonale vyniká stálost a neporušenost. Prsteny...

+ další
03-01822-1470
Stříbrný snubní prsten JEMNÝ  Ag 925/1000
Tip Minimalismus
720 Kč

Jemný snubní prsten, který bude symbolizovat vaši trvalou lásku a oddanost jeden druhému. Čistý minimalistický design u něhož dokonale vyniká stálost a neporušenost. Prsteny se...

+ další
03-10227-1461

Minimalistické šperky se typicky vyznačují jednoduchým a čistým designem. Tyto šperky nenápadně zdobí váš outfit a podtrhují vaši přirozenou krásu. Ať je váš styl v drobných nebo velkých jednoduchý špercích, sjednotili jsme pro vás šperky napříč kategoriemi. Jako nejčastější minimalistické šperky jsou kroužkové náušnice, puzetové náušnice, přívěskynáhrdelníky a náramky. Z těchto všech kategorií jsme pro vás vybrali specifické šperky, které vás jemně ozdobí přesně tak, jak si budete přát.

Jsou naše stříbrné šperky ze stříbra? Ano jsou! :) Stříbro 925/1000 nebo Sterlingové stříbro? Oboje znamená to samé = šperk je vyrobený minimálně z 92,5 % ryzího stříbra a zbytek, tedy cca 7,5% jsou ušlechtilé kovy, které zajišťují pevnost šperku. Navíc jsme zaregistrovaní na Puncovním úřadě ČR, všechny šperky jsou označeny ryzostí 925 a nad 3g (respektive matematicky od 3,5g + náušnice se váží každá zvlášť) jsou opuncované.

Finální fází výroby šperku je povrchová úprava. Činí se tak pro to, aby šperk krásně zářil a chránil se před nepříznivými vlivy.
1/ Rhodium zvyšuje odolnost šperku vůči oxidaci a dodává šperku velký lesk a příjemný vzhled. Jako bonus stříbrné šperky jsou okem nerozeznatelné od bílého zlata, které se též rhodiuje.
2/ Pozlacení také pomáhá proti oxidaci, a ještě k tomu dodává šperku luxusní zlatý odstín. Šperk zůstává stříbrný, ale vzhledem se podobá zlatým šperkům.

Výběr prstenů si u nás opravdu užijete! Nejenže máme pro vás desítky druhů prstenů, ale u každého naleznete 5-10 velikostí. Vyberou si u nás děti a ženy s velikostí prstenu kolem #50, tak i dámy, které potřebují větší velikosti nad #60, s největší velikostí #68. A samozřejmě máme všechny velikosti mezi tímto rozsahem! Pokud u prstýnků potřebujete poradit s výběrem velikosti prstenu, připravili jsme pro vás článek, jak si doma velikost prstenu zjistit a změřit.

Všechny šperky jsme vybrali osobně a máme je skladem. Všechny vyfocené šperky odpovídají realitě a navíc u většiny produktů naleznete též foto na modelce a další fotky a videa můžete vidět na našich sociálních sítích, zejména Facebooku a Instagramu. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, bude vám něco nejasného nebo budete potřebovat pomoci s objednávkou, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás každý den, včetně soboty a neděle 8 - 22 hodin a odpovídáme obratem, vyjímečně do několika minut! :)