Zlaté náhrdelníky

2 položek celkem
0400035 Zlatý náhrdelník kříž křížek víra ježíš bílé zlato bez kamene šperky BEALIO
Novinka Tip Minimalistické
6 590 Kč

Nádherný zlatý náhrdelník s lesklým křížem pro jemnou eleganci.

04-00035-0027
0400034 Zlatý náhrdelník kříž křížek víra ježíš žluté zlato bez kamene šperky BEALIO
Tip Bestseller Minimalistické
6 590 Kč

Nádherný zlatý náhrdelník s lesklým křížem pro jemnou eleganci.

04-00034-0026

Proč si vybrat náhrdelník? Náhrdelníky jsou spolu s přívěsky skvělým doplňkem každého outfitu. Náhrdelníkem nádherně vyjádříte svůj osobitý styl, a navíc jsou napříč šperky, dějinami i kulturou největší nositelé symboliky. Vložíte do náhrdelníku svůj osobní význam, vzpomínku nebo se stane výjimečným dárkem pro vašeho blízkého?

U náhrdelníků nemusíte řešit extra řetízek, jako je to nutné u přívěsků. Stačí si vybrat velikost, nabízíme jak varianty s pevnou velikostí (např. 42 cm, 45 cm,...) nebo s prodlužovacím řetízkem (např. 40+5 cm).

Délka řetízků pevná/prodlužovací

Jsou naše zlaté šperky ze zlata? Ano jsou! :) Naleznete u nás 14ti karátové zlato, tedy ryzost 585/1000. To znamená = šperk je vyrobený minimálně z 58,5 % ryzího zlata a zbytek, tedy cca 41,5 % jsou ušlechtilé kovy, které zajišťují pevnost šperku. Navíc jsme zaregistrovaní na Puncovním úřadě ČR, všechny zlaté šperky jsou opuncované.

Finální fází výroby šperku je povrchová úprava. Činí se tak pro to, aby šperk krásně zářil a chránil se před nepříznivými vlivy.
1/ Bílé zlato: Rhodium zvyšuje odolnost šperku vůči oxidaci a dodává šperku velký lesk a příjemný vzhled.
2/ Žluté zlato: Pozlacení také pomáhá proti oxidaci, a ještě k tomu dodává šperku luxusní zlatý odstín.

Všechny šperky jsme vybrali osobně a máme je skladem. Všechny vyfocené šperky odpovídají realitě a navíc u většiny produktů naleznete též foto na modelce a další fotky a videa můžete vidět na našich sociálních sítích, zejména Facebooku a Instagramu. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, bude vám něco nejasného nebo budete potřebovat pomoci s objednávkou, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás každý den, včetně soboty a neděle 8 - 22 hodin a odpovídáme obratem, vyjímečně do několika minut! :)