Stříbrný přívěsek ZÁŘIVÝ KŘÍŽ 14 mm Ag 925/1000; ≥ 0,54 g
Kód: 03-12440-2408Detailní popis produktu
- Krásný přívěsek ve tvaru křížku
- Osazený kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označené puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Symbol kříž
- Nejznámější a nejpoužívanější symbol napříč dějinami lidstva.
- Je znamením, označením, křižovatkou, setkáním, prolnutím dvou různých proudů a v neposlední řadě mučícím nástrojem.
- Darujte symbol znamení a víry: Kříž byl pozdvižen a zvěčněn díky událostem na Kalvárii a vykupitelským činem Ježíše Krista, který svou smrtí a zmrtvýchvstáním přinesl lidem spásu.
- Zajímá vás další symbolika šperků?
Máte na co přívěsek pověsit?
- Spojte přívěsek s řetízkem, a vytvořte tak perfektní náhrdelník, a tím dokonalý dárek.
- Vyberte si z naší široké nabídky řetízků pro přívěsky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívěsky kříže |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741313103 |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení/kámen: | Zirkon |
| Barva kamene: | Bílá |
| Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| Motiv: | Náboženský, Kříž |
| Pro koho: | Pro ženy, Pro děti |
| Typ přívěsku: | Bez řetízku |
| ? Výška celého přívěsku: | 18,5 mm |
| Výška vzoru přívěsku: | 14 mm |
| Šířka vzoru přívěsku: | 8,5 mm |
| Orientační váha: | 0,54 g |




