Jak pečovat o šperky

Přístup ke šperkům

Pro dlouhodobý lesk a krásu šperků doporučujeme přistoupit ke šperkům tímto způsobem: Šperky jsou křehký drahocenný poklad. Třešnička na dortu, to jsou šperky ve světě módy. Malé nedokonalosti jsou přirozené - i přes modernizaci výroby je mnoho úkonů, které nejsou strojové, nýbrž se stále dělají ručně. Parfémy, sprchové gely, sport, vaření/pečení, plevání zahrádky,... to nejsou přátelé dlouhodobě zářivých šperků.

Zobrazit šperky pro ženy

Správná péče

Sundávání šperků - otřete celý šperk do ubrousku, případně opláchněte čistou vodou. Tím zbavíte šperk potu a drobných nečistot.

Stříbro je měkký kov, proto je při hnětení těsta, plevání zahrádky, či nošení těžkých věcí lepší si prsteny sundávat, aby nedošlo k deformaci.

Uskladnění šperků - šperkům je nejlépe, když je očištěné uskladníte na temném a suchém místě, například v naší krabičce či pytlíku.

Naše doporučení

Při přípravě do společnosti doporučujeme postup: obléknout se, navonět a na samý závěr si nasadit šperky. Stejně jako královny, či půvabné ženy ve filmech.

Ve špercích doporučujeme se nekoupat a ani v nich nechodit spát. Hrozí chemické nebo mechanické poškození.

Pokud víte, že se hodně zapotíte (sport, těžká práce,...), doporučujeme šperky sundat.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení