❤️ Potřebujete poradit? Jsme tu pro vás Po-Ne, 8:00-22:00 ❤️

Proč BEALIO?

Od roku 2003 jsou šperky
naší rodinnou a profesní vášní

Neustále hledáme a vytváříme nové vzory a dále promýšlíme, jak je co nejlépe upravit a zdokonalit. Naší touhou je poskytovat vám radost z krásy. Věříme, že ženy jsou stvořeny pro krásu a krásné chtějí být každý den, v každé chvíli. Pro zdůraznění svého půvabu a osobnosti si již od nepaměti oblékají, jako třešničku na dort, právě šperky.

Zobrazit šperky pro ženy

Od roku 2020 u nás můžete nakupovat on-line

V roce 2020 uzrál čas a vytvořili jsme pro vás online obchod BEALIO, abyste měli ty nejkrásnější šperky pro ženy i šperky pro muže na jednom místě a mohli se k nám neustále vracet. Nabízíme vám velice široký sortiment, ze kterého si můžete vybrat šperky jak pro výjimečné okamžiky, tak pro každodenní život. Šperky decentní i výrazné, jednoduché i bohaté. Pojďte dál a vyberte si ty své.

Představujeme vám BEALIO

Za 20 let jsme nasbírali mnoho zkušeností s velkoobchodním prodejem stříbrných šperků a komunikovali přímo s výrobci. Podílíme se na modelování nových vzorů šperků a pravidelně se účastníme světových šperkařských veletrhů v Itálii a Hong Kongu. Abychom Vám přinášeli ty nejlepší produkty, neustále sledujeme aktuální trendy a novinky na trhu.

Ještě stále váháte,
proč nakoupit právě u nás?

I jako on-line obchod osobně přistupujeme ke každému zákazníkovi. Přehledně pro vás rozdělujeme zboží do kategorií, abyste si co nejsnadněji vybrali. Fotografie šperků vždy odpovídají skutečnosti, proto to, co vidíte, tak také obdržíte. Zboží zdarma balíme do luxusních krabiček, či do elegantních pytlíčků. Rádi vám poradíme a zboží okamžitě připravíme.