Stříbrný přívěsek ZÁŘIVÝ KŘÍŽ 19 mm Ag 925/1000

Kód: 03-12420-2430
Novinka
630 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
2024-06-21

Krásný třpytivý křížek s jemnými zirkony, které šperku dodávají jemnost a lesklý vzhled. Díky němu se budete cítit něžně a elegantně. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kříž - je pravděpodobně nejznámnějším a nejpoužívanějším symbolem napříč věky celého lidstva. Je využíván jako znamení - označení místa setkání či památky; poznamenání si myšlenek v literatuře, které nás zaujali či rozrušili; střetem či prolnutím dvou různých proudů jako je mužství/ženství či duše/tělo; průsečíkem; křižovatkou; nebo mučícím nástrojem... Na vyšší a důležitější roly byl pozdvižen díky událostem na Kalvárii a vykupitelským činem Pána Ježíše Krista, který svou smrtí a zmrtvýchvstáním přinesl lidem spásu.

K našim přívěskům vám vřele doporučujeme přikoupit přívěskový řetízek z naší široké nabídky.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přívěsky kříže
Záruka: 2 roky
? Materiál: Stříbro 925/1000
? Osazení/kámen: Zirkon
? Barva: Bílá
? Povrchová úprava: Rhodium, Lesklý
? Motiv: Kříž
Pro koho: Pro ženy
Typ přívěsku: Bez řetízku
? Výška celého přívěsku: 24 mm
Výška vzoru přívěsku: 19 mm
Šířka vzoru přívěsku: 12,5 mm
Orientační váha: 1,25 g