Stříbrný řetízek ANKER 1,5 mm ROSE Ag 925/1000; ≥ 2,46 g
Kód: 03-07850-1097 03-07850-1098 03-07850-1099 Zvolte variantuDetailní popis produktu
- Krásný náhrdelník Anker 1,5 mm ROSE
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označený puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava zlacení ROSE
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Vytvořte si dokonalou soupravu
- Stříbrný řetízek ANKER 1,5 mm
- Stříbrný řetízek ANKER 2 mm
- Stříbrný řetízek ANKER 3 mm
- Stříbrný řetízek ANKER 1,5 mm ROSE - právě prohlížíte
- Stříbrný řetízek ANKER 1,5 mm YELLOW
Jakou délku řetízku zvolit?
- Nejčastější dámské délky jsou 42 a 45 cm, avšak záleží, jak hluboko v dekoltu má žena řetízek ráda.
- Přívěsek svou vahou stáhne řetízek hlouběji do dekoltu, než kdyby byl řetízek samotný.
- Jaké typy a délky řetízků u nás najdete?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetízky na přívěsky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741302879 |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení/kámen: | Bez kamene |
| Barva kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Lesklý, Zlacení růžovým 14K zlatem |
| Pro koho: | Pro ženy, Pro muže, Pro děti |
| ? Šířka: | 1,5 mm |
| Orientační váha: | 2,46 g |




