Stříbrná souprava SLZA bílý OPÁL Ag 925/1000
Kód: 03-09758-1851Související produkty
Luxusní třpytivý řetízek, se kterým uděláte parádu každý den. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak minimalisticky sólo nebo si na něj navěsit jeden z našich...
Krásný řetízek, který se skvěle hodí úplně ke všemu, co si vezmete na sebe. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak minimalisticky sólo nebo si na něj navěsit...
Elegantní a velice populární řetízek. Jemná očka jsou krásně propletená a vytváří tak provázek, či liščí ocásek. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak...
Krásná flexibilní strunka, která udělá radost všem, co jsou často v jednom kole. Nejpraktičtější strunka pro každodenní nošení. Krásný řetízek, který se skvěle hodí úplně ke...
Luxusní třpytivý řetízek, se kterým uděláte parádu každý den. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak minimalisticky sólo nebo si na něj navěsit jeden z našich...
Náhrdelník Venezia lesklý Šířka řetízku 1 mm Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označený puncem ryzosti 925...
Perfektní pevný stříbrný řetízek s krásně na těsno spojenými očky. Vyleštěné plošky se na světle nádherně blyští. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak...
Dokonalý řetízek pro ženy, které touží zářit jako diamant. Řetízek je tak perfektně vybroušený, že vypadá, jakoby se skládal ze samých diamantů. Krásný řetízek, který se skvěle...
Dokonalý řetízek pro ženy, které touží zářit jako diamant. Řetízek je tak perfektně vybroušený, že vypadá, jakoby se skládal ze samých diamantů. Jednoduchý a okouzlující...
Perfektní pevný stříbrný řetízek s krásně na těsno spojenými očky. Vyleštěné plošky se na světle nádherně blyští. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak...
Dokonalý řetízek pro ženy, které touží zářit jako diamant. Řetízek je tak perfektně vybroušený, že vypadá, jakoby se skládal ze samých diamantů. Jednoduchý a okouzlující...
Elegantní řetízek, velice populární řetízek. Jemná očka jsou krásně propletená a vytváří tak provázek, či liščí ocásek. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak...
Detailní popis produktu
- Krásná a elegantní souprava
- Osazená duhovým syntetickým opálem
- Osazená kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označené puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Náušnice na klasický pevný patent
- Háček prostrčíte uchem a hladce a bezpečně upevníte klapkou.
- Elegantní, pohodlné a bezpečné.
Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Máte na co pověsit přívěsek?
- Spojte soupravu s ideálním řetízkem a vytvořte tak dokonalý luxusní dárek.
- Vyberte si z naší široké nabídky řetízků pro přívěsky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Soupravy klasické |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Opál syntetický |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| ? Motiv: | Slza - Kapka |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ náušnice: | Klasický patent |
| Typ přívěsku: | Bez řetízku |
| ? Výška celé náušnice: | 18 mm |
| Výška vzoru náušnice: | 14 mm |
| Šířka vzoru náušnice: | 8,7 mm |
| ? Výška celého přívěsku: | 17,5 mm |
| Výška vzoru přívěsku: | 17,5 mm |
| Šířka vzoru přívěsku: | 7 mm |
| Orientační váha: | 3,30 g |
Stříbrná souprava s duhovým opálem. Ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem. Zajistí vám neustálou ladnost a eleganci v každé situaci.
Stříbrná souprava s krásnými čirými zirkony. Ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem. Zajistí vám neustálou ladnost a eleganci v každé situaci.
Stříbrná souprava s duhovým opálem ve tvaru slzy s krásným zdobením se zirkonky. Působí něžně díky světle modrému opálu, jehož barva dokonale rozjasňuje své okolí....
Zářivá souprava, ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem Osazená říční perlou Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti Ochranná povrchová úprava...
Stříbrná souprava s říční perlou a krásnými čirými zirkony. Ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem. Zajistí vám neustálou ladnost a eleganci...
Krásná a elegantní souprava Osazená kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti...
Stříbrná souprava s českým granátem se skládá z dokonale sladěných šperků – náušnic a přívěsku. Sytě červené granáty dodávají šperku nádech luxusu a nadčasové krásy. Český...
Stříbrná souprava, která krásně doplní váš outfit královským dotekem díky jemnému čirému třpytu zirkonů. Ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem. Projasní...
Krásná a elegantní souprava Osazená kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti...
Zářivý kulatý tvar, který přitahuje pozornost Ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem Třpyt kubických zirkonů nejvyšší AAA kvality Poctivé stříbro 925/1000 s puncem...
Stříbrná souprava s krásnými čirými zirkony. Ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem. Zajistí vám neustálou ladnost a eleganci v každé situaci.
Stříbrná souprava s duhovým opálem. Ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem. Zajistí vám neustálou ladnost a eleganci v každé situaci.




