Stříbrný řetízek BRILANTINA 1,5 mm YELLOW Ag 925/1000; ≥ 1,41 g
Kód: 03-07814-1390 03-07814-1103 03-07814-1391 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
- Krásný náhrdelník Brilantina
- Z čistého leštěného stříbra
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označené puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Přímé alternativy řetízku
- Stříbrný řetízek Brilantina 1,5 mm
- Stříbrný řetízek Brilantina 2 mm
- Stříbrný řetízek Brilantina 1,5 mm ROSE
- Stříbrný řetízek Brilantina 1,5 mm YELLOW - právě prohlížíte
- Stříbrný řetízek na nohu Brilantina 2 mm
Jakou délku řetízku zvolit?
- Nejčastější dámské délky jsou 42 a 45 cm, avšak záleží, jak hluboko v dekoltu má žena řetízek ráda.
- Přívěsek svou vahou stáhne řetízek hlouběji do dekoltu, než kdyby byl řetízek samotný.
- Jaké typy a délky řetízků u nás najdete?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetízky na přívěsky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741302954 |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Bez kamene |
| ? Barva: | Bez kamene |
| ? Povrchová úprava: | Lesklý, Zlaceno žlutým 14K zlatem |
| Pro koho: | Pro ženy, Pro děti |
| ? Šířka: | 1,5 mm |
| Orientační váha: | 1,41 g |
Luxusní třpytivý řetízek, se kterým uděláte parádu každý den. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak minimalisticky sólo nebo si na něj navěsit jeden z našich...
Dokonalý řetízek pro ženy, které touží zářit jako diamant. Řetízek je tak perfektně vybroušený, že vypadá, jakoby se skládal ze samých diamantů. Jednoduchý a okouzlující...
Dokonalý řetízek pro ženy, které touží zářit jako diamant. Řetízek je tak perfektně vybroušený, že vypadá, jakoby se skládal ze samých diamantů. Krásný řetízek, který se skvěle...




