Stříbrná souprava KAPKA modrý opál Ag 925/1000
Kód: 03-09266-3703Související produkty
Tip
od 640 Kč
Dokonalý řetízek pro ženy, které touží zářit jako diamant. Řetízek je tak perfektně vybroušený, že vypadá, jakoby se skládal ze samých diamantů. Krásný řetízek, který se skvěle...
Tip
1 430 Kč
Elegantní řetízek, velice populární řetízek. Jemná očka jsou krásně propletená a vytváří tak provázek, či liščí ocásek. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak...
+ další
Detailní popis produktu
- Šperk je povrchově upraven vrstvou Rhodia, které dodává stříbru luxusní vzhled a zároveň ho chrání před zčernáním. Díky této úpravě si uchová svůj krásný lesk a barvu po dlouhou dobu.
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Náušnice na klasický pevný patent
- Háček prostrčíte uchem a hladce a bezpečně upevníte klapkou.
- Spolehlivě drží po celý den.
- Elegantní, pohodlné a bezpečné.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Máte na co pověsit přívěsek?
- Spojte soupravu s řetízkem a vytvořte tak dokonalý dárek.
- Vyberte si z naší široké nabídky řetízků pro přívěsky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Soupravy klasické |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Opál syntetický |
| ? Barva: | Modrá |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| ? Motiv: | Elegantní, Slza - Kapka |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ náušnice: | Klasický patent |
| Typ přívěsku: | Bez řetízku |
| ? Výška celého přívěsku: | 17 mm |
| Výška vzoru přívěsku: | 17 mm |
| Šířka vzoru přívěsku: | 8,5 mm |
| ? Výška celé náušnice: | 19,5 mm |
| Výška vzoru náušnice: | 16,5 mm |
| Šířka vzoru náušnice: | 8,5 mm |




