Stříbrná souprava KRÁLOVSKÁ JEMNÁ bílá Ag 925/1000
Kód: 03-12357-07198-2671Související produkty
Perfektní pevný stříbrný řetízek s krásně na těsno spojenými očky. Vyleštěné plošky se na světle nádherně blyští. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak...
Dokonalý řetízek pro ženy, které touží zářit jako diamant. Řetízek je tak perfektně vybroušený, že vypadá, jakoby se skládal ze samých diamantů. Krásný řetízek, který se skvěle...
Dokonalý řetízek pro ženy, které touží zářit jako diamant. Řetízek je tak perfektně vybroušený, že vypadá, jakoby se skládal ze samých diamantů. Jednoduchý a okouzlující...
Luxusní třpytivý řetízek, se kterým uděláte parádu každý den. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak minimalisticky sólo nebo si na něj navěsit jeden z našich...
Elegantní a velice populární řetízek. Jemná očka jsou krásně propletená a vytváří tak provázek, či liščí ocásek. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak...
Perfektní pevný stříbrný řetízek s krásně na těsno spojenými očky. Vyleštěné plošky se na světle nádherně blyští. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak...
Luxusní třpytivý řetízek, se kterým uděláte parádu každý den. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak minimalisticky sólo nebo si na něj navěsit jeden z našich...
Náhrdelník Venezia broušený Šířka řetízku 1 mm Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označený puncem ryzosti 925...
Perfektní pevný stříbrný řetízek s krásně na těsno spojenými očky. Vyleštěné plošky se na světle nádherně blyští. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak...
Detailní popis produktu
- Krásná a elegantní souprava
- Osazená kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označené puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Náušnice na klasický pevný patent
- Háček prostrčíte uchem a hladce a bezpečně upevníte klapkou.
- Elegantní, pohodlné a bezpečné.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Máte na co pověsit přívěsek?
- Spojte soupravu s ideálním řetízkem a vytvořte tak dokonalý luxusní dárek.
- Vyberte si z naší široké nabídky řetízků pro přívěsky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Soupravy klasické |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741331183 |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Zirkon |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| ? Motiv: | Elegantní, Oválný |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ náušnice: | Klasický patent |
| Typ přívěsku: | Bez řetízku |
| Výška celé náušnice: | 17 mm |
| Výška vzoru náušnice: | 10,5 mm |
| Šířka vzoru náušnice: | 8,5 mm |
| Výška celého přívěsku: | 17,5 mm |
| Výška vzoru přívěsku: | 12,5 mm |
| Šířka vzoru přívěsku: | 8,5 mm |
| Orientační váha: | 3,31 g |
Zářivá souprava, ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem Třpyt kubických zirkonů nejvyšší AAA kvality Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti Ochranná povrchová...
Zelený opál přináší do šperku nádech života a energie, jako kapka rosy ukrytá v paprscích slunce. Čtvercový design přináší šperku rovnováhu a zvýrazňuje jedinečnost zelených...
Stříbrná souprava s duhovým opálem ve tvaru slzy s krásným zdobením se zirkonky. Působí něžně díky bílému opálu, jehož barva dokonale rozjasňuje své okolí. Ideálně...
Zářivý kulatý tvar v rubínově červené barvě Ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem Třpyt kubických zirkonů nejvyšší AAA kvality Poctivé stříbro 925/1000 s puncem...
Zářivá souprava, ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem Osazená říční perlou Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti Ochranná povrchová úprava...
Stříbrná souprava s říční perlou a krásnými čirými zirkony. Ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem. Zajistí vám neustálou ladnost a eleganci...
Ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem Třpyt kubických zirkonů nejvyšší AAA kvality Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti Ochranná povrchová úprava...
Zářivá souprava, která přitáhne pozornost Ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem Třpyt kubických zirkonů nejvyšší AAA kvality Poctivé stříbro 925/1000 s puncem...
Stříbrná souprava s jemnou říční perlou a krásnými čirými zirkony. Ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem. Zajistí vám neustálou ladnost a eleganci v každé...
Růžový opál v náruči stříbra září něžností a láskou, která zahřeje vaše srdce. Čtvercový tvar podtrhuje jemnou krásu růžových tónů a přináší šperku moderní nádech. Dokonalý...
Stříbrná souprava s krásnými čirými zirkony. Ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem. Zajistí vám neustálou ladnost a eleganci v každé situaci.
Zářivá souprava, ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem Třpyt kubických zirkonů nejvyšší AAA kvality Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti Ochranná povrchová...




