Stříbrný řetízek na nohu BRILANTINA 2 mm Ag 925/1000; ≥ 1,99 g
Kód: 03-01279-0392Související produkty
Novinka
1 350 Kč
Jemný stříbrný náramek s motivem hvězdiček Osazený kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti 925...
+ další
Detailní popis produktu
- Krásný náramek na nohu Brilantina
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označený puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Vytvořte si dokonalou soupravu
Jakou délku řetízku zvolit?
- U většiny náramků naleznete pevné délky např. 17 cm, 18 cm, 19 cm... Pokud váháte, stačí si vzít provázek a naměřit si délku na sobě.
- Speciální prodlužovací řetízek - u řetízku vám umožňuje zvolit a měnit ideální délku podle vašeho přání, aniž by bylo potřeba měnit za jiný řetízek.
- Jaké typy a délky řetízků u nás najdete?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetízky - náramky na nohu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741305702 |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení/kámen: | Bez kamene |
| Barva kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Délka řetízku: | 24+3 cm |
| ? Šířka: | 2 mm |
| Orientační váha: | 1,99 g |




