Stříbrný řetízek na nohu SRDCE Ag 925/1000; ≥ 1,62 g
Kód: 03-05515-0463Související produkty
Jednoduchý stříbrný náramek Valis Vyrobený ze stříbra 925/1000 s puncem ryzosti 925 Ochranná povrchová úprava rhodium
Tenisový stříbrný náramek Osazený kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti 925 Ochranná povrchová úprava...
Jemný stříbrný náramek s motivem hvězdiček Osazený kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti 925...
Detailní popis produktu
- Krásný řetízek na nohu Srdce
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označený puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Vytvořte si dokonalou soupravu
Jakou délku náramku zvolit?
- U většiny náramků naleznete pevné délky např. 17 cm, 18 cm, 19 cm... Pokud váháte, stačí si vzít provázek a naměřit si délku na sobě.
- Speciální prodlužovací náramek - u náramku vám umožňuje zvolit a měnit ideální délku podle vašeho přání, aniž by bylo potřeba měnit za jiný náramek.
- Jaké typy a délky náramků u nás najdete?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetízky - náramky na nohu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741305757 |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení/kámen: | Bez kamene |
| Barva kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| Motiv: | Srdce |
| Pro koho: | Pro ženy, Pro děti |
| Délka řetízku: | 24+3 cm |
| ? Šířka vzoru: | 3 mm |
| Orientační váha: | 1,62 g |
Luxusní třpytivý řetízek na nohu, se kterým uděláte parádu každý den. Vykouzlete úsměv na tvářích vašich blízkých tímto jedinečným šperkem.




