Stříbrný řetízek na nohu PENÍZKY Ag 925/1000; ≥ 1,71 g
Kód: 03-09292-0662Související produkty
Novinka
2 230 Kč
Jednoduchý stříbrný náramek s motivem řetízku Vyrobený ze stříbra 925/1000 s puncem ryzosti 925 Ochranná povrchová úprava žluté 14K zlato Nastavitelná...
+ další
Novinka
1 310 Kč
Stříbrný náramek s motivem nekonečna Osazený kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti 925...
+ další
Detailní popis produktu
- Krásný řetízek na nohu Penízky
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označený puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Jakou délku řetízku zvolit?
- U většiny řetízků naleznete pevné délky např. 19 cm, 20 cm... Pokud váháte, stačí si vzít provázek a naměřit si délku na sobě.
- Jaké typy a délky náramků u nás najdete?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetízky - náramky na nohu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741305795 |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení/kámen: | Bez kamene |
| Barva kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Délka řetízku: | 24+3 cm |
| Šířka vzoru: | 5 mm |
| Orientační váha: | 1,71 g |
Tip
750 Kč
Luxusní třpytivý řetízek na nohu, se kterým uděláte parádu každý den. Vykouzlete úsměv na tvářích vašich blízkých tímto jedinečným šperkem.
+ další




