❤️ Potřebujete poradit? Jsme tu pro vás Po-Ne, 8:00-22:00 ❤️

Zlatý přívěsek VÍRA, NADĚJE, LÁSKA 14 mm AU 585/1000

Kód: 04-00015-0011
Tip
3 190 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
2024-05-30

Jemný zlatý přívěsek. Krásně vymodelovaná připomínka nejdůležitějších lidských hodnot.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elegantní zlatý přívěsek, udělejte si radost krásným šperkem a připomínejte sobě i druhém recept na prožívání krásný dnů

Ideální dárek pro všechny věřící, zejména při důležitých událostech, jako je křest, první svaté přijímání či biřmování. Také je to dobrý dárek pro člověka, který prožívá jakoukoliv tíseň, bolest nebo strach.

Kříž - je pravděpodobně nejznámnějším a nejpoužívanějším symbolem napříč věky celého lidstva. Je využíván jako znamení - označení místa setkání či památky; poznamenání si myšlenek v literatuře, které nás zaujali či rozrušili; střetem či prolnutím dvou různých proudů jako je mužství/ženství či duše/tělo; průsečíkem; křižovatkou; nebo mučícím nástrojem... Na vyšší a důležitější roly byl pozdvižen díky událostem na Kalvárii a vykupitelským činem Pána Ježíše Krista, který svou smrtí a zmrtvýchvstáním přinesl lidem spásu.

Srdce - je hlavním symbolem lásky. Lásky mezi lidmi, k přírodě a celému světu. LÁSKA je to nejcennější, co v životě máme. Značí též lidskost, odvahu, sebeobětování či bojovnost. Nejrozšířenější varianta rudého srdce vychází z křesťanství a úctě k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu - to je symbolem Boží lásky k člověku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zlaté přívěsky
Záruka: 2 roky
? Materiál: Zlato ŽLUTÉ 585/1000, Zlato 585/1000 (14K)
? Osazení/kámen: Bez kamene
? Barva: Bez kamene
? Povrchová úprava: Lesklý, Broušený, Žluté zlato
? Motiv: Kříž, Náboženské
Pro koho: Pro ženy, Pro muže, Pro děti
Typ přívěsku: Bez řetízku
Orientační váha: 0,96 g
? Výška přívěsku: 18,5 mm
Výška vzoru: 14 mm
Šířka vzoru: 8 mm