Stříbrné náušnice VLNKY bílý OPÁL Ag 925/1000
Kód: 03-10607-1161Související produkty
Stříbrný náhrdelník s motivem stromu života, který vám dodá neodolatelnou eleganci. Dokonalý šperk pro každodenní nošení, jak pro všední dny, tak pro výjimečné chvíle....
Noblesní stříbrný náhrdelník s duhovým opálem. Tajuplný nadčasový řecký vzor - celosvětově používaný jako punc noblesy a luxusu. Perfektní šperk, díky kterému se...
Exkluzivní Královský řetěz - ta nejluxusnější ozdoba pro muže, budete se cítit mužně a nepřemožitelně. Řetěz je kompletně ručně pletený od profesionálů s...
Krásný stříbrný náhrdelník s nádherně propletenými a diamanty broušenými řetízky. Nádherná varianta TRICOLOR - rhodiovaný, zlacený růžovým a žlutým zlatem....
Detailní popis produktu
- Krásné a elegantní náušnice s visacím patentem
- Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA a bílého opálu
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označené puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Náušnice s visacím patentem:
- Většinou s klasickým patentem a bezpečnou klapkou, případně jednoduché s puzetou.
- Půvabné a výrazné.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice visací |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741307058 |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Opál syntetický |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| ? Motiv: | Vlnky |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ náušnice: | Visací patent |
| ? Výška náušnice: | 37 mm |
| Výška vzoru: | 24 mm |
| Šířka vzoru: | 11 mm |
Stříbrné náušnice s krásnými čirými zirkony. Zajistí vám neustálou ladnost a eleganci v každé situaci. Skvěle se hodí jak na večerní společenské události, tak...
Visací náušnice tenisové 2 linky Šířka 1,8 mm, výška 40+50 mm Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Vyrobeno ze stříbra 925/1000 s puncem ryzosti...
Visací náušnice tenisové 3 linky Šířka 1,3 mm, výška 25+35+45 mm Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Vyrobeno ze stříbra 925/1000 s puncem...
Visací náušnice tenisové Šířka 1,8 mm, výška 40 mm Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Vyrobeno ze stříbra 925/1000 s puncem ryzosti...
Visací náušnice tenisové Šířka 1,3 mm, výška 40 mm Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Vyrobeno ze stříbra 925/1000 s puncem ryzosti...
Visací náušnice tenisové 2 linky Šířka 1,3 mm, výška 40+50 mm Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Vyrobeno ze stříbra 925/1000 s puncem ryzosti...
Visací náušnice tenisové Šířka 1,8 mm, výška 50 mm Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Vyrobeno ze stříbra 925/1000 s puncem ryzosti...




