Stříbrný řetízek na nohu H 3+1 SQUASH 4 mm Ag 925/1000; ≥ 3,86 g
Kód: 03-05801-2534Související produkty
Novinka
1 170 Kč
Stříbrný náramek s motivem nekonečna Osazený kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti 925...
+ další
Detailní popis produktu
- Krásný řetízek na nohu H 3+1 Squash 4 mm
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označené puncem ryzosti 925
- Označený státním puncem
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Vytvořte si dokonalou soupravu
Jakou délku řetízku zvolit?
- U většiny náramků naleznete pevné délky např. 17 cm, 18 cm, 19 cm... Pokud váháte, stačí si vzít provázek a naměřit si délku na sobě.
- Jaké typy a délky náramků u nás najdete?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetízky - náramky na nohu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741305764 |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení/kámen: | Bez kamene |
| Barva kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý, Broušený |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Délka řetízku: | 24+3 cm |
| Šířka vzoru řetízku: | 4 mm |
| Orientační váha: | 3,86 g |
Tip
750 Kč
Luxusní třpytivý řetízek na nohu, se kterým uděláte parádu každý den. Vykouzlete úsměv na tvářích vašich blízkých tímto jedinečným šperkem.
+ další




