Stříbrný přívěsek ZÁŘIVÝ ANDĚL Ag 925/1000; ≥ 1,09 g
Kód: 03-06219-0690Detailní popis produktu
- Krásný jemný přívěsek ve tvaru andílka
- Osazený kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA
- Z čistého leštěného stříbra
- S precizním diamantovým brusem
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označené puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Symbol anděl
- Název pochází z řeckého ἄγγελος angelos, to znamená posel.
- Svaté a čisté bytosti, stvořené jako Boží poslové, pomocníci a ochránci lidí.
- Nejznámější andělé – archandělé
- Gabriel - Zvěstovatel Božích zpráv a oznamuje nejvznešenější události
- Michael - Vůdce nebeského vojska a ochránce před mocnostmi zla
- Rafael - Průvodce a ochránce v každodenním životě, anděl lásky a čistoty
- Anděl strážný - je Božím darem pro každého člověka, je naším blízkým přítelem a ochráncem.
- Andělské křídlo - symbol připravenosti, pohotovosti a rychlosti.
Máte na co přívěsek pověsit?
- Spojte přívěsek s řetízkem, a vytvořte tak perfektní náhrdelník, a tím dokonalý dárek.
- Vyberte si z naší široké nabídky řetízků pro přívěsky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívěsky andělé |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741312052 |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení/kámen: | Zirkon |
| Barva kamene: | Bílá |
| Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| Motiv: | Náboženský, Anděl |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ přívěsku: | Bez řetízku |
| Výška vzoru: | 13 mm |
| Šířka vzoru: | 11 mm |
| ? Velikost přívěsku: | 20 mm |
| Orientační váha: | 1,09 g |




