Stříbrný přívěsek STROM ŽIVOTA 15 mm barevný Ag 925/1000; ≥ 1,40 g
Kód: 03-09918-0668Detailní popis produktu
- Krásný jemný přívěsek ve tvaru stromu života
- Osazený kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označené puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Strom života
- Symbol životodárné síly, růstu, plodnosti a stability, kterou je příroda obdařena.
- Strom znázorňuje potřebu zapustit kořeny - v dobré půdě a na dobrém místě, kde může čerpat sílu a dávat ovoce.
- Pevný a zdravý strom může poskytnout stín k odpočinku, bezpečné útočiště a svými plody občerstvení a povzbuzení.
- Představuje též rodinné spojení, vzpomínku na předky a naději na budoucí generace.
Máte na co přívěsek pověsit?
- Spojte přívěsek s řetízkem, a vytvořte tak perfektní náhrdelník, a tím dokonalý dárek.
- Vyberte si z naší široké nabídky řetízků pro přívěsky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívěsky stromy života |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741311987 |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení/kámen: | Kubická Zirkonie AAA |
| Barva kamene: | Mix |
| Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| Motiv: | Symbol - Ornament, Přírodní, Strom života |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ přívěsku: | Bez řetízku |
| ? Výška: | 22 mm |
| Šířka: | 15 mm |
| Orientační váha: | 1,40 g |




