Stříbrný přívěsek KŘÍŽ hladký 52 mm Ag 925/1000

Kód: 03-07872-1294
Tip Bestseller
920 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
2024-06-21

Elegantní stříbrný kříž je vymodelovaný tak, aby působil plasticky a jeho vystouplost je ponechána prázdná. Tím takto veliký kříž oslní jak svým designem, tak lehkostí a díky tomu i cenou. :)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elegantní stříbrný kříž zcela prost jakýkoliv ozdob, pouze krásný a lesklý.

Kříž - je pravděpodobně nejznámnějším a nejpoužívanějším symbolem napříč věky celého lidstva. Je využíván jako znamení - označení místa setkání či památky; poznamenání si myšlenek v literatuře, které nás zaujali či rozrušili; střetem či prolnutím dvou různých proudů jako je mužství/ženství či duše/tělo; průsečíkem; křižovatkou; nebo mučícím nástrojem... Na vyšší a důležitější roly byl pozdvižen díky událostem na Kalvárii a vykupitelským činem Pána Ježíše Krista, který svou smrtí a zmrtvýchvstáním přinesl lidem spásu.

K našim přívěskům vám vřele doporučujeme přikoupit přívěskový řetízek z naší široké nabídky.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přívěsky kříže
Záruka: 2 roky
? Materiál: Stříbro 925/1000
? Osazení/kámen: Bez kamene
? Barva: Bez kamene
? Povrchová úprava: Rhodium, Lesklý
? Motiv: Kříž
Pro koho: Pro ženy, Pro muže
Typ přívěsku: Bez řetízku
? Výška celého přívěsku: 57 mm
Výška vzoru: 52 mm
Šířka vzoru: 34 mm