Stříbrný přívěsek ČTYŘLÍSTEK třpytivý Ag 925/1000; ≥ 1,44 g
Kód: 03-08762-2435Detailní popis produktu
- Krásný jemný přívěsek ve tvaru čtyřlístku
- Osazený kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označené puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Čtyřlístek
- Oblíbený symbol přání dobra, ochrany, úspěchu a štěstí.
- Spojení s přírodou a cyklem ročního období.
- Výjimečnost a jedinečnost díky vzácnosti čtyřlístků v přírodě.
Máte na co přívěsek pověsit?
- Spojte přívěsek s řetízkem, a vytvořte tak perfektní náhrdelník, a tím dokonalý dárek.
- Vyberte si z naší široké nabídky řetízků pro přívěsky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívěsky pro radost |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741313349 |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení/kámen: | Zirkon |
| Barva kamene: | Bílá |
| Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| Motiv: | Přírodní, Čtyřlístek |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ přívěsku: | Bez řetízku |
| ? Výška celého přívěsku: | 22 mm |
| Výška vzoru přívěsku: | 15,5 g |
| Šířka vzoru přívěsku: | 15,5 mm |
| Orientační váha: | 1,44 g |




