Stříbrný náhrdelník FILIGRÁN ovál Ag 925/1000; ≥ 10,69 g
Kód: 03-05509-1676Detailní popis produktu
- Krásný náhrdelník Filigrán ovál
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označený puncem ryzosti 925
- Označený státním puncem
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Přímé alternativy řetízku
- Stříbrný náhrdelník Filigrán ovál - právě prohlížíte
- Stříbrný náhrdelník Filigrán romb
- Stříbrný náhrdelník Filigrán romb ROSE
Vytvořte si dokonalou soupravu
Jakou délku řetízku zvolit?
- Nejčastější dámské délky jsou 42 a 45 cm, avšak záleží, jak hluboko v dekoltu má žena řetízek ráda.
- Speciální prodlužovací řetízek - u řetízku vám umožňuje zvolit a měnit ideální délku podle vašeho přání, aniž by bylo potřeba měnit za jiný řetízek.
- Jaké typy a délky řetízků u nás najdete?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetízky - náhrdelníky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741301247 |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení/kámen: | Bez kamene |
| Barva kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| Motiv: | Geometrický |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Délka řetízku: | 42+3 cm |
| Šířka vzoru řetízku: | 8,3 mm |
| Orientační váha: | 10,69 g |




