Stříbrné náušnice ANDĚLSKÉ KŘÍDLO visací Ag 925/1000; ≥ 2,01 g
Kód: 03-10672-0971Související produkty
Krásný stříbrný náhrdelník s nádherně propletenými a diamanty broušenými řetízky. Nádherná varianta TRICOLOR - rhodiovaný, zlacený růžovým a žlutým zlatem....
Náhrdelník s přívěskem ve tvaru křížku Osazený kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000...
Detailní popis produktu
- Krásné a elegantní náušnice s visacím patentem
- Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označené puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Náušnice s visacím patentem:
- Většinou s klasickým patentem a bezpečnou klapkou, případně jednoduché s puzetou.
- Půvabné a výrazné.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice visací |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741306877 |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Zirkon |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| ? Motiv: | Elegantní, Anděl |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ náušnice: | Visací patent |
| ? Výška náušnice: | 33 mm |
| Výška vzoru: | 17 mm |
| Šířka vzoru: | 9 mm |
| Orientační váha: | 2,01 g |
Visací náušnice tenisové Šířka 1,8 mm, výška 50 mm Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Vyrobeno ze stříbra 925/1000 s puncem ryzosti...
Visací náušnice se vzorem kuliček Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925 Ochranná povrchová úprava Rhodium...




