Stříbrná brož MOTÝL Ag 925/1000; ≥ 6,04 g
Kód: 03-12644-1876Související produkty
Tip
1 960 Kč
Stříbrná souprava, která krásně doplní váš outfit královským dotekem, a to i díky safírové barvě. Ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem. Projasní den vám...
Detailní popis produktu
- Krásná a elegantní stříbrná brož
- Osazená kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označená puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobená ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné brože |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741305955 |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Zirkon |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| ? Motiv: | Zvířecí, Motýl |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Výška vzoru brože: | 25,5 mm |
| Šířka vzoru brože: | 32,5 mm |
| Orientační váha: | 6,04 g |
Novinka
3 990 Kč
Brož s motivem andělského křídla Osazená kubickým zirkonem nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označená puncem ryzosti...
Novinka
3 590 Kč
Brož ve tvaru motýla Osazená kubickým zirkonem nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označená puncem ryzosti 925...




