Stříbrný náramek DESÁTEK růženec Ag 925/1000; ≥ 2,00 g
Kód: 03-05849-1313Detailní popis produktu
- Krásný náramek Desátek růžence
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označený puncem ryzosti 925
- Označený státním puncem
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Jakou délku náramku zvolit?
- U většiny náramků naleznete pevné délky např. 17 cm, 18 cm, 19 cm... Pokud váháte, stačí si vzít provázek a naměřit si délku na sobě.
- Jaké typy a délky náramků u nás najdete?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetízky - náramky na ruku |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741304231 |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení/kámen: | Bez kamene |
| Barva kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Rhodium, Broušený |
| Motiv: | Náboženský |
| Pro koho: | Pro ženy, Pro muže |
| Délka náramku: | 18 cm |
| Šířka vzoru: | 3 mm |
| Orientační váha: | 2,00 g |




