13788 Stříbrná souprava PROPLETENÝ ORNAMENT Ag 925/1000; ≥ 3,20 g
Kód: 03-13788-3799Detailní popis produktu
- Šperk je povrchově upraven vrstvou rhodia, které dodává stříbru luxusní vzhled a zároveň ho chrání před zčernáním. Díky této úpravě si uchová svůj krásný lesk a barvu po dlouhou dobu.
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk a poté ho zabalíme do dárkové krabičky, připravené rovnou k obdarování.
Pecky / šroubek:
- Důmyslnější a pevnější varianta zapínání, dřík prostrčíte dírkou v uchu a k upevnění zašroubujete šroubek.
- Krásné a bezpečné.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Máte na co pověsit přívěsek?
- Spojte soupravu s ideálním řetízkem a vytvořte tak dokonalý luxusní dárek.
- Vyberte si z naší široké nabídky řetízků pro přívěsky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Soupravy pecky / šroubek |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení/kámen: | Zirkon |
| Barva kamene: | Bílá |
| Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| Motiv: | Symbol - Ornament, Elegantní |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ náušnice: | Pecky / Šroubek |
| Typ přívěsku: | Bez řetízku |
| ? Výška celého přívěsku: | 15,5 mm |
| Výška vzoru přívěsku: | 11,5 mm |
| Šířka vzoru přívěsku: | 10,5 mm |
| Výška vzoru náušnice: | 10 mm |
| Šířka vzoru náušnice: | 10,5 mm |
| Orientační váha: | 3,20 g |




