Elegantní dárkové krabičky zdarma!

Luxusní dárková krabička zdarma!

Aby váš nákup byl dokonalý a bezstarostný, připravili jsme pro vás luxusní dárkové krabičky zdarma! A to ke každému šperku! Nemusíte si tedy dělat starosti v čem šperk předáte nebo následně uchováte. Naši designéři je navrhli tak, aby byly jak nádherné a elegantní, tak i vysoce praktické.

Vaše objednané šperky vždy balíme do těchto krabiček a případně je skládáme k sobě podle vkusu a logiky, která se nám zdá jako nejlepší. Pokud však i přes vhodnou kombinace vámi nakoupených šperků je budete chtít rozdělit, neboť je chcete například darovat každý zvlášť, napište nám to, prosím, do poznámky v objednávce a my vám šperky rozdělíme podle vašeho přání.

Zobrazit šperky pro ženy

Malá krabička

Na tuto krabičku se budete moci těšit, pokud jste si objednali prstýnek. Krásně vyplní prostor a oslní svou dominancí. Pokud jste si objednali drobný přívěsek nebo malinké náušnice, tak je také najdete v této vhodné krabičce. A nakonec jsou to tenké náramky a řetízky na nohu, které se zde hezky vyprezentují.

Velká krabička

Nejčastěji od nás obdržíte tuto velkou krabičku. Je skvělá a prostorná, perfektně navržená na spoustu druhů a variant šperků, které zde můžete uschovat. Jako hlavním motivem pro design této krabičku jsou soupravy – náušnice s přívěskem a případně též s prstenem. Skvěle vyplní prostor a oslní svou plností při otevření. Pokud chcete obdarované udělat tu největší radost a překvapení a chcete ji dopřát tzv. Wow efekt, obdarujte ji právě soupravou šperků. Dále v této krabičce najdete všechny větší šperky, řetízky i náhrdelníky, případně jejich kombinaci, pokud k sobě budou ladit nebo nám nenapíšete jiný požadavek.

Dlouhá krabička

Poslední krabička, na kterou se od nás můžete těšit, je tato dlouhá. Tu od nás obdržíte, pokud si objednáte větší a silnější náramky, případně některé řetízky a náhrdelníky. Je konstruovaná právě pro tento druh sortimentu, aby zachovala jejich bezpečnost a neporušenost.

Pokud si u nás objednáte zboží nad 2.000 Kč, můžete se těšit na krásný jemný dárek, který pak dostanete většinou ve VIP pytlíčku, který zde nemáme vyfocený a svým designem doplňuje tuto kolekci. O to větší překvapení a radost doplní váš krásný nákup u nás. Moc vám tímto děkujeme za vaši přízeň a podporu a máme velikou radost, že pro vás můžeme vytvářet a připravovat ty nejkrásnější šperky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení