03596 Stříbrný přívěsek znamení zvěrokruhu pergamen RYBY Ag 925/1000; ≥ 0,41 g
Kód: 03-03596-3842Související produkty
Perfektní pevný stříbrný řetízek s krásně na těsno spojenými očky. Vyleštěné plošky se na světle nádherně blyští. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak...
Dokonalý řetízek pro ženy, které touží zářit jako diamant. Řetízek je tak perfektně vybroušený, že vypadá, jakoby se skládal ze samých diamantů. Krásný řetízek, který se skvěle...
Dokonalý řetízek pro ženy, které touží zářit jako diamant. Řetízek je tak perfektně vybroušený, že vypadá, jakoby se skládal ze samých diamantů. Jednoduchý a okouzlující...
Detailní popis produktu
- Přívěsek je vyroben z kvalitního stříbra 925/1000 s puncem ryzosti a chráněn povrchovou úpravou rhodia, díky které si uchová svůj jas a lesk po dlouhou dobu.
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk a poté ho zabalíme do dárkové krabičky, připravené rovnou k obdarování.
Máte na co pověsit přívěsek?
- Spojte přívěsek s řetízkem a vytvořte tak dokonalý dárek.
- Vyberte si z naší široké nabídky řetízků pro přívěsky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné přívěsky pro ženy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Bez kamene |
| ? Barva: | Bez kamene |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý, Broušený |
| ? Motiv: | Symbol - Ornament, Zvířecí |
| Pro koho: | Pro ženy, Pro muže, Pro děti |
| Typ přívěsku: | Bez řetízku |
| ? Výška celého přívěsku: | 20,5 mm |
| Výška vzoru přívěsku: | 15,5 mm |
| Šířka vzoru přívěsku: | 10 mm |
| Orientační váha: | 0,41 g |
Krásný stříbrný přívěsek pro milovníky koní, a to i těch pod kapotou, dokonale propojí tuto vazbu síly, vytrvalosti a dynamiky. Nádherně vymodelovaný...
Krásný stříbrný přívěsek pro milovníky koní, a to i těch pod kapotou, dokonale propojí tuto vazbu síly, vytrvalosti a dynamiky. Nádherně vymodelovaný...




