03589 Stříbrný přívěsek znamení zvěrokruhu pergamen LEV Ag 925/1000; ≥ 0,37 g
Kód: 03-03589-3853Související produkty
Tip
od 1 320 Kč
Perfektní pevný stříbrný řetízek s krásně na těsno spojenými očky. Vyleštěné plošky se na světle nádherně blyští. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak...
Tip
od 950 Kč
Luxusní třpytivý řetízek, se kterým uděláte parádu každý den. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak minimalisticky sólo nebo si na něj navěsit jeden z našich...
Tip
1 430 Kč
Elegantní řetízek, velice populární řetízek. Jemná očka jsou krásně propletená a vytváří tak provázek, či liščí ocásek. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak...
+ další
Detailní popis produktu
- Přívěsek je vyroben z kvalitního stříbra 925/1000 s puncem ryzosti a chráněn povrchovou úpravou rhodia, díky které si uchová svůj jas a lesk po dlouhou dobu.
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk a poté ho zabalíme do dárkové krabičky, připravené rovnou k obdarování.
Máte na co pověsit přívěsek?
- Spojte přívěsek s řetízkem a vytvořte tak dokonalý dárek.
- Vyberte si z naší široké nabídky řetízků pro přívěsky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné přívěsky pro ženy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Bez kamene |
| ? Barva: | Bez kamene |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý, Broušený |
| ? Motiv: | Symbol - Ornament, Zvířecí |
| Pro koho: | Pro ženy, Pro muže, Pro děti |
| Typ přívěsku: | Bez řetízku |
| ? Výška celého přívěsku: | 20,5 mm |
| Výška vzoru přívěsku: | 15,5 mm |
| Šířka vzoru přívěsku: | 10 mm |
| Orientační váha: | 0,37 g |




