03580 Stříbrný přívěsek znamení zvěrokruhu ŠTÍR Ag 925/1000; ≥ 0,49 g
Kód: 03-03580-3856Související produkty
Tip
od 1 200 Kč
Dokonalý řetízek pro ženy, které touží zářit jako diamant. Řetízek je tak perfektně vybroušený, že vypadá, jakoby se skládal ze samých diamantů. Jednoduchý a okouzlující...
Tip
od 950 Kč
Luxusní třpytivý řetízek, se kterým uděláte parádu každý den. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak minimalisticky sólo nebo si na něj navěsit jeden z našich...
Detailní popis produktu
- Přívěsek je vyroben z kvalitního stříbra 925/1000 s puncem ryzosti a chráněn povrchovou úpravou rhodia, díky které si uchová svůj jas a lesk po dlouhou dobu.
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk a poté ho zabalíme do dárkové krabičky, připravené rovnou k obdarování.
Máte na co pověsit přívěsek?
- Spojte přívěsek s řetízkem a vytvořte tak dokonalý dárek.
- Vyberte si z naší široké nabídky řetízků pro přívěsky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné přívěsky pro ženy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Bez kamene |
| ? Barva: | Bez kamene |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý, Broušený |
| ? Motiv: | Symbol - Ornament, Zvířecí |
| Pro koho: | Pro ženy, Pro muže, Pro děti |
| Typ přívěsku: | Bez řetízku |
| ? Výška celého přívěsku: | 23 mm |
| Výška vzoru přívěsku: | 18 mm |
| Šířka vzoru přívěsku: | 15 mm |
| Orientační váha: | 0,49 g |




