Stříbrný přívěsek ZÁŘIVÝ bílý Ag 925/1000
Kód: 03-13659-3656Související produkty
Tip
od 640 Kč
Dokonalý řetízek pro ženy, které touží zářit jako diamant. Řetízek je tak perfektně vybroušený, že vypadá, jakoby se skládal ze samých diamantů. Krásný řetízek, který se skvěle...
Tip
od 1 200 Kč
Dokonalý řetízek pro ženy, které touží zářit jako diamant. Řetízek je tak perfektně vybroušený, že vypadá, jakoby se skládal ze samých diamantů. Jednoduchý a okouzlující...
Detailní popis produktu
- Krásný přívěsek, který rozzáří váš den v práci a stejné kouzlo dodá i večerním chvílím na tanečním parketě.
- Je vyroben z kvalitního stříbra 925/1000 s puncem ryzosti a chráněn povrchovou úpravou rhodia, díky které si uchovají svůj jas a lesk po dlouhou dobu.
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk a poté ho zabalíme do dárkové krabičky, připravené rovnou k obdarování.
Máte na co pověsit přívěsek?
- Spojte soupravu s řetízkem a vytvořte tak dokonalý dárek.
- Vyberte si z naší široké nabídky řetízků pro přívěsky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné přívěsky pro ženy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741314599 |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Zirkon |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| ? Motiv: | Kulatý |
| Pro koho: | Pro ženy, Pro děti |
| Typ přívěsku: | Bez řetízku |
| ? Výška celého přívěsku: | 14 mm |
| Výška vzoru přívěsku: | 7 mm |
| Šířka vzoru přívěsku: | 7 mm |




