Stříbrný přívěsek KŮŇ ve skoku Ag 925/1000; ≥ 1,55 g
Kód: 03-04280-0276Související produkty
Tip
od 950 Kč
Luxusní třpytivý řetízek, se kterým uděláte parádu každý den. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak minimalisticky sólo nebo si na něj navěsit jeden z našich...
Detailní popis produktu
- Krásný přívěsek ve tvaru koně ve skoku
- Z čistého leštěného stříbra
- S krásným diamantovým brusem
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označený puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobený ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Máte na co přívěsek pověsit?
- Spojte přívěsek s řetízkem, a vytvořte tak perfektní náhrdelník, a tím dokonalý dárek.
- Vyberte si z naší široké nabídky řetízků pro přívěsky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné přívěsky pro ženy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741311420 |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Bez kamene |
| ? Barva: | Bez kamene |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| ? Motiv: | Zvířecí |
| Pro koho: | Pro ženy, Pro muže |
| Typ přívěsku: | Bez řetízku |
| ? Výška: | 26 mm |
| ? Šířka: | 18 mm |
| Orientační váha: | 1,55 g |
Tip
750 Kč
Stříbrný přívěsek, který krásně doplní váš outfit jemným romantickým dotekem. Přívěsek je ideálním šperkem pro každodenní nošení a všechny aktivity. Je skvělým doplňkem i...




