❤️ Potřebujete poradit? Jsme tu pro vás Po-Ne, 8:00-22:00 ❤️

Stříbrný přívěsek ANDĚL medailon Ag 925/1000

Kód: 03-00118-0156
Tip Bestseller
359 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
2024-06-20

Jemný stříbrný přívěsek s andílkem. Klasický vzor, který krásně vynikne díky kombinaci lesklého andílka a speciálně matovaného pozadí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jemný stříbrný přívěsek s andílkem v medailonku. Perfektní dárek a připomínka na našeho anděla strážného.

Každý z nás obdržel darem anděla strážného, který je naším blízkým přítelem a ochráncem. Provází nás naším životem a nikdy nás neopouští, vždy nás chrání. V duchu a srdci s ním můžeme komunikovat, svěřovat se mu a prosit o konkrétní ochranu a pomoc. Je pro nás Božím darem a ochráncem.

Ideální dárek pro děti při jejich narození, křtu, prvnímu svatému přijímání nebo biřmování.

Andělé - název vychází z řeckého ἄγγελος angelos, to znamená posel. Andělé jsou svaté, čisté a dokonalé bytosti obdařené rozumem a svobodnou vůlí a byli stvořeni jako Boží poslové a pomocníci. Nejznámější andělé - archandělé jsou Gabriel, Michael a Rafael. A každý máme svého anděla strážného - a to je hlavní důvod, proč si darujeme tyto šperky, aby nám byli připomínkou našeho milého ochránce, který nám je vždy na blízku. Křídla - Andělská křídla - ty jsou pak symbolem právě připravenosti, pohotovosti a rychlosti.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přívěsky andělé
Záruka: 2 roky
? Materiál: Stříbro 925/1000
? Osazení/kámen: Bez kamene
? Barva: Bez kamene
? Povrchová úprava: Rhodium, Mat a lesk
? Motiv: Anděl, Medailon
Pro koho: Pro ženy, Pro muže, Pro děti
Typ přívěsku: Bez řetízku
? Výška vzoru: 22 mm
? Šířka vzoru: 11 mm
? Váha: 0,55 g