Stříbrný náhrdelník ZÁŘIVÝ KROUŽEK Ag 925/1000; ≥ 2,44 g
Kód: 03-11081-0553Související produkty
Novinka
1 710 Kč
Krásné a elegantní náušnice s klasickým pevným patentem Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000...
Detailní popis produktu
- Krásný jemný zářivý náhrdelník
- Osazený kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označené puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Jakou délku řetízku zvolit?
- Nejčastější dámské délky jsou 42 a 45 cm, avšak záleží, jak hluboko v dekoltu má žena řetízek ráda.
- Speciální prodlužovací řetízek - u náhrdelníku vám umožňuje zvolit a měnit ideální délku podle vašeho přání, aniž by bylo potřeba měnit za jiný řetízek.
- Přívěsek svou vahou stáhne řetízek hlouběji do dekoltu, než kdyby byl řetízek samotný.
- Jaké typy a délky řetízků u nás najdete?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetízky - náhrdelníky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741300721 |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Zirkon |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| Délka: | 40+5 cm |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ přívěsku: | S řetízkem |
| ? Výška vzoru: | 15 mm |
| ? Šířka vzoru: | 15 mm |
| Orientační váha: | 2,44 g |
Tip
od 3 590 Kč
Krásný stříbrný náhrdelník s nádherně propletenými a diamanty broušenými řetízky. Jednoduchý a okouzlující šperk. Skvěle hodí jak na denní nošení, tak na...
Tip
od 3 340 Kč
Krásný stříbrný náhrdelník s nádherně propletenými a diamanty broušenými řetízky. Nádherná varianta ROSE BICOLOR - dva rhodiované a jeden zlaceným růžovým zlatem....




