Stříbrný náhrdelník 1+1 MĚSÍČNÍ brus ROSE Ag 925/1000; ≥ 4,60 g
Kód: 03-05273-1709 03-05273-1710 Zvolte variantuSouvisející produkty
Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925...
Stříbrné náušnice kulaté Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti Ochranná povrchová úprava rhodium Typ zapínání...
Krásné a elegantní náušnice s klasickým patentem Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000...
Detailní popis produktu
- Krásný náhrdelník 1+1 Měsíční brus ROSE
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označený puncem ryzosti 925
- Označený státním puncem
- Ochranná povrchová úprava Rhodium, zlacení ROSE
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Přímé alternativy řetízku
- Stříbrný náhrdelník 1+1 Měsíční brus
- Stříbrný náhrdelník 1+1 Měsíční brus ROSE - právě prohlížíte
Vytvořte si dokonalou soupravu
Jakou délku řetízku zvolit?
- Nejčastější dámské délky jsou 42 a 45 cm, avšak záleží, jak hluboko v dekoltu má žena řetízek ráda.
- Jaké typy a délky řetízků u nás najdete?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetízky - náhrdelníky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Bez kamene |
| ? Barva: | Bez kamene |
| ? Povrchová úprava: | Broušený, Zlacení růžovým 14K zlatem, Bicolor |
| ? Motiv: | Geometrický |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Šířka vzoru řetízku: | 2 mm |
| Orientační váha: | 4,60 g |
Stříbrný náhrdelník s motivem stromu života, který vám dodá neodolatelnou eleganci. Dokonalý šperk pro každodenní nošení, jak pro všední dny, tak pro výjimečné chvíle....
Elegantní stříbrný náhrdelník nádherně a zdobně vymodelovaného andílka. Zářící připomínka vašeho anděla strážného, který projasní den vám i vašemu okolí. Přívěsek je...




