❤️ Potřebujete poradit? Jsme tu pro vás Po-Ne, 8:00-22:00 ❤️

Stříbrné náušnice ZÁŘIVÉ Ag 925/1000

Kód: 03-05238-2475
Novinka
1 790 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
2024-06-19

Třpytivé stříbrné náušnice, jedinečný lesk spousty zářivých zirkonů v dokonalém osázení. Budete se s nimi cítit opravdu elegantně a úchvatně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jaký typ zapínání je na těchto náušnicích?

Přejete si pořídit náušnice a nejste si jisti druhem a pohodlností zapínání? Nebojte se, nejste sami! Jelikož je dobré šperky sundávat, zvláště na noc, před sportem či těžké práci, může pomoci v hledání nových náušnice i typ jejich zapínání. Níže naleznete zásadní body, které vystihují jednotlivé typy zpínání

Jak správně zjistit velikost prstenu.

Materiál šperku a povrchová úprava

Máme pro vás šperky v nejvyšší kvalitě stříbra - 925/1000, jedná se o sterlingové stříbro a je velice vhodné pro elegantní šperky. Toto označení znamená, že podíl stříbra ve šperku je 92,5% a zbylých 7,5% je směs jiných kovů, které dělají šperk pevnějším.

Finální fází výroby šperku je povrchová úprava. Činí se tak pro to, aby šperk krásně zářil a chránil se před nepříznivými vlivy. Naleznete u nás 3 typy:
1. Rhodium - Lesk a Ochrana: zajišťuje šperkům nádherný lesk, minimalizuje možnost oxidace stříbra, díky tomu uchovává šperk dlouhodobě krásný.
2. Platinum - Elegance a Trvanlivost: je mírně tmavší, než rhodium. Naproti tomu však přináší větší tvrdost a odolnost proti zubu času.
3. Pozlacení - Luxusní vzhled: na stříbrný šperk je nanesena tenká vrstva zlata, šperk tedy v základu zůstává stříbrný, ale je obohacen o nádherné a cenné zlato.

BONUS TIP: Naše stříbrné šperky můžete libovolně kombinovat se zlatými šperky. Bílé zlato je rhodiováno stejným způsobem, jako stříbro. A žluté pozlacení stříbra je stejné, jako celý zlatý šperk.

Jak správně zjistit velikost prstenu.

 

Osazení šperku kameny

Šperky pro vás máme buď bez kamene nebo nejčastěji s jedním z těchto:

1. Kubický zirkon - Třpytivý lesk: naše zirkony třídy AAA jsou přímou alternativou k diamantu. Čistě a intenzivně zářivé zirkony jsou k nerozeznání od nejluxusnějších diamantů díky totožnému standardnímu diamantovému brusu, barvy a čistoty.
2. Opál - Tajemná elegance: díky hravé kombinaci barev a třpitivému opálovému efektu, vkládá šperkům jedinečnou záhadnou atmosféru.
3. Tyrkys - Osvěžující krása: nasajte krásu oceánu v podmanivé modrozelené barvě, která se šperky přináší svěžího ducha.

Jak správně zjistit velikost prstenu.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Náušnice francouzské
Záruka: 2 roky
? Materiál: Stříbro 925/1000
? Osazení/kámen: Zirkon
? Barva: Bílá
? Povrchová úprava: Rhodium, Lesklý
? Motiv: Elegantní
Pro koho: Pro ženy
Typ náušnice: Francouzský patent
Výška vzoru náušnice: 15,5 mm
Šířka vzoru náušnice: 7 mm
Orientační váha: 3,36 g