Stříbrné náušnice SRDÍČKO něžné Ag 925/1000; ≥ 0,98 g
Kód: 03-13124-2550Související produkty
Detailní popis produktu
- Krásné a elegantní náušnice pecky se šroubkem
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označené puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Symbol srdce
- Láska je to nejcennější, co v životě máme.
- Darujte šperk srdce a projevte svou lásku vašemu blízkému.
- Jednoduchý a jasný symbol lásky a přátelství.
- Symbolizuje též lidskost, odvahu, sebeobětování či bojovnost.
- Nejrozšířenější varianta rudého srdce vychází z křesťanství a úctě k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu – to je symbolem Boží lásky k člověku.
- Zajímá vás další symbolika šperků?
Pecky/šroubek:
- Důmyslnější a pevnější varianta zapínání, dřík prostrčíte dírkou v uchu a k upevnění zašroubujete šroubek.
- Krásné a bezpečné.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šperky pro ženy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741308208 |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Bez kamene |
| ? Barva: | Bez kamene |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| ? Motiv: | Srdce |
| Pro koho: | Pro ženy, Pro děti |
| Typ náušnice: | Pecky / Šroubek |
| Výška vzoru náušnice: | 5,5 mm |
| Šířka vzoru náušnice: | 6,0 mm |
| Orientační váha: | 0,98 g |
Tip
1 110 Kč
Stříbrné náušnice ve tvaru kapky zaujmou svým jemným tvarem, který přidává šmrnc každému outfitu, aniž by působily přehnaně výrazně. Ideální volbou pro ženy, které...
Novinka
940 Kč
Stříbrný přívěsek s Duchem svatým S diamantovým brusem Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925...




