Stříbrné náušnice s ŘÍČNÍ PERLOU Ag 925/1000
Kód: 03-12461-3403Související produkty
Krásný stříbrný náhrdelník s nádherně propletenými a diamanty broušenými řetízky. Jednoduchý a okouzlující šperk. Skvěle hodí jak na denní nošení, tak na...
Krásný stříbrný náhrdelník s nádherně propletenými a diamanty broušenými řetízky. Nádherná varianta TRICOLOR - rhodiovaný, zlacený růžovým a žlutým zlatem....
Detailní popis produktu
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Francouzský patent:
- Dřík prostrčíte dírkou v uchu a jemně zaklapnete klapku.
- Jednoduché a mladistvé.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice visací |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741310409 |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Říční perla |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| ? Motiv: | Oválný |
| Pro koho: | Pro ženy, Pro děti |
| Typ náušnice: | Francouzský patent |
| ? Výška celé náušnice: | 24,5 mm |
| Výška vzoru náušnice: | 9,5 mm |
| Šířka vzoru náušnice: | 6,5 mm |
| Orientační váha: | 2,46 g |
Visací náušnice tenisové 2 linky Šířka 1,3 mm, výška 40+50 mm Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Vyrobeno ze stříbra 925/1000 s puncem ryzosti...
Visací náušnice tenisové 3 linky Šířka 1,3 mm, výška 25+35+45 mm Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Vyrobeno ze stříbra 925/1000 s puncem...
Visací náušnice tenisové 2 linky Šířka 1,8 mm, výška 40+50 mm Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Vyrobeno ze stříbra 925/1000 s puncem ryzosti...
Visací náušnice tenisové Šířka 1,3 mm, výška 40 mm Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Vyrobeno ze stříbra 925/1000 s puncem ryzosti...
Visací náušnice se vzorem kuliček Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925 Ochranná povrchová úprava Rhodium...
Stříbrné náušnice s krásnými čirými zirkony. Zajistí vám neustálou ladnost a eleganci v každé situaci. Skvěle se hodí jak na večerní společenské události, tak...




