Stříbrné náušnice KVĚTINA zářivá Ag 925/1000; ≥ 1,69 g
Kód: 03-13108-2538Související produkty
Stříbrný přívěsek s Duchem svatým S diamantovým brusem Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925...
Stříbrný přívěsek s Duchem svatým S diamantovým brusem Osazený kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000...
Stříbrné náušnice vážka Osazené kubickými zirkony nejvyšší AAA kvality Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti Ochranná povrchová úprava rhodium Typ zapínání...
Stříbrné náušnice hvězdička Osazené kubickými zirkony nejvyšší AAA kvality Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti Ochranná povrchová úprava rhodium Typ zapínání...
Detailní popis produktu
- Krásné a elegantní náušnice pecky se šroubkem
- Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označené puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Pecky/šroubek:
- Důmyslnější a pevnější varianta zapínání, dřík prostrčíte dírkou v uchu a k upevnění zašroubujete šroubek.
- Krásné a bezpečné.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šperky pro ženy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741308093 |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Zirkon |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| ? Motiv: | Symbol - Ornament |
| Pro koho: | Pro ženy, Pro děti |
| Typ náušnice: | Pecky / Šroubek |
| Výška vzoru náušnice: | 9,5 mm |
| Šířka vzoru náušnice: | 9,5 mm |
| Orientační váha: | 1,69 g |




