Stříbrné náušnice kulaté MODRÝ OPÁL Ag 925/1000; ≥ 1,70 g
Kód: 03-13681-3650Související produkty
Detailní popis produktu
- Tyto stříbrné náušnice ve tvaru pecek s kulatým modrým opálem jsou šperkem, který si vás získá svou hrou barev.
- Každý pohyb hlavy rozzáří kámen třpytivými odlesky modré a tyrkysové, díky čemuž působí živě a neokoukaně.
- Kombinace čistého stříbra 925/1000 s ochrannou vrstvou Rhodia zajistí dlouhotrvající lesk a odolnost proti zčernání.
- Zapínání na šroubek je velmi praktické – drží pevně, a přesto je pohodlné i při celodenním nošení.
- Díky svému minimalistickému, ale výraznému vzhledu jsou náušnice ideální jak pro každodenní nošení, tak i k doplnění slavnostního outfitu.
- Každý šperk vzniká ve spolupráci s BEALIO a před odesláním je pečlivě kontrolován, aby k vám dorazil v té nejlepší podobě.
Pecky/šroubek:
- Důmyslnější a pevnější varianta zapínání, dřík prostrčíte dírkou v uchu a k upevnění zašroubujete šroubek.
- Krásné a bezpečné.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné náušnice pro ženy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741311017 |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Opál syntetický |
| ? Barva: | Modrá |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| ? Motiv: | Kulatý |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ náušnice: | Pecky / Šroubek |
| Výška vzoru náušnice: | 8,5 mm |
| Šířka vzoru náušnice: | 8,5 mm |
| Orientační váha: | 1,70 g |




