Stříbrné náušnice KULATÉ Ag 925/1000; ≥ 1,84 g
Kód: 03-12344-2592Související produkty
Novinka
970 Kč
Stříbrný přívěsek s Duchem svatým S diamantovým brusem Osazený kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000...
Novinka
890 Kč
Stříbrné náušnice vážka Osazené kubickými zirkony nejvyšší AAA kvality Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti Ochranná povrchová úprava rhodium Typ zapínání...
Detailní popis produktu
- Krásné a elegantní náušnice s klasickým pevným patentem
- Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označené puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Náušnice na klasický pevný patent
- Háček prostrčíte uchem a hladce a bezpečně upevníte klapkou.
- Elegantní, pohodlné a bezpečné.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šperky pro ženy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741308543 |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Zirkon |
| ? Barva: | Modrá |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| ? Motiv: | Kulatý |
| Pro koho: | Pro ženy, Pro děti |
| Typ náušnice: | Klasický patent |
| ? Výška celé náušnice: | 13,5 mm |
| Výška vzoru náušnice: | 6,5 mm |
| Šířka vzoru náušnice: | 6,5 mm |
| Orientační váha: | 1,84 g |




