Stříbrné náušnice HRANOLKY se zirkony zlacené Ag 925/1000; ≥ 3,75 g
Kód: 03-13750-3742Související produkty
Exkluzivní Královský řetěz - ta nejluxusnější ozdoba pro muže, budete se cítit mužně a nepřemožitelně. Řetěz je kompletně ručně pletený od profesionálů s...
Krásný stříbrný náhrdelník s nádherně propletenými a diamanty broušenými řetízky. Nádherná varianta ROSE BICOLOR - dva rhodiované a jeden zlaceným růžovým zlatem....
Krásný stříbrný náhrdelník s nádherně propletenými a diamanty broušenými řetízky. Nádherná varianta TRICOLOR - rhodiovaný, zlacený růžovým a žlutým zlatem....
Detailní popis produktu
- Jsou vyrobeny z kvalitního stříbra 925/1000 s puncem ryzosti a chráněny povrchovou úpravou rhodia a žlutého zlata, díky které si uchovají svůj jas a lesk po dlouhou dobu.
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Francouzský patent:
- Dřík prostrčíte dírkou v uchu a jemně zaklapnete klapku.
- Jednoduché a mladistvé.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice francouzské |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Zirkon |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Povrchová úprava: | Lesklý, Zlaceno žlutým 14K zlatem |
| ? Motiv: | Hranatý |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ náušnice: | Francouzský patent |
| Výška vzoru náušnice: | 11 mm |
| Orientační váha: | 3,75 g |
Stříbrné náušnice kroužky Vyrobeno ze stříbra 925/1000 s puncem ryzosti 925 Ochranná povrchová úprava žluté 14K zlato Typ zapínání náušnice:...
Kroužky s francouzským zapínáním Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925...
Kroužky s francouzským zapínáním Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925...
Stříbrné náušnice mřížkované Vyrobeno ze stříbra 925/1000 s puncem ryzosti 925 Ochranná povrchová úprava rhodium Typ zapínání náušnice: francouzský...
Kroužky s francouzským zapínáním Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925...
Kroužky s francouzským zapínáním Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925...
Kroužky s francouzským zapínáním Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925...
Kroužky s francouzským zapínáním Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925...
Stříbrné náušnice s červeným zirkonem Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Vyrobeno ze stříbra 925/1000 s puncem ryzosti 925...
Stříbrné náušnice oválky s kameny Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti Ochranná povrchová úprava rhodium Typ zapínání náušnice: francouzský patent
Stříbrné náušnice CROISSANT Vyrobeno ze stříbra 925/1000 s puncem ryzosti 925 Ochranná povrchová úprava rhodium Typ zapínání náušnice: francouzský...
Stříbrné náušnice kroužky Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti Ochranná povrchová úprava žluté 14K zlato Typ...




