Stříbrné náušnice HLADKÉ KRUHY 40 mm yellow Ag 925/1000
Kód: 03-13428-3387Související produkty
Elegantní stříbrný náhrdelník nádherně a zdobně vymodelovaného andílka. Zářící připomínka vašeho anděla strážného, který projasní den vám i vašemu okolí. Přívěsek je...
Detailní popis produktu
Kruhy:
- Klasické nadčasové kruhy, které vám sluší při každé příležitosti
- Svou jednoduchostí se hodí ke každému outfitu
- Kroužek s krátkým drátkem zasunete či zaklapnete do jeho druhé poloviny.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice kruhy |
|---|---|
| EAN: | 08595741310362 |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Bez kamene |
| ? Barva: | Bez kamene |
| ? Povrchová úprava: | Lesklý, Zlaceno žlutým 14K zlatem |
| ? Motiv: | Kulatý |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ náušnice: | Kroužek |
| Šířka náušnice: | 1,5 mm |
| Velikost náušnice: | 40 mm |
| Orientační váha: | 2,25 g |
Kruhy s precizním diamantovým brusem Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925 Ochranná povrchová úprava rhodium
Kruhy s precizním diamantovým brusem Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925 Ochranná povrchová úprava žluté 14K...
Kruhy s precizním diamantovým brusem Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925 Ochranná povrchová úprava žluté 14K...




