Stříbrné náušnice HLADKÉ KRUHY 35 mm yellow Ag 925/1000
Kód: 03-13427-3386Související produkty
Krásný stříbrný náhrdelník s nádherně propletenými a diamanty broušenými řetízky. Nádherná varianta ROSE BICOLOR - dva rhodiované a jeden zlaceným růžovým zlatem....
Krásný stříbrný náhrdelník s nádherně propletenými a diamanty broušenými řetízky. Nádherná varianta TRICOLOR - rhodiovaný, zlacený růžovým a žlutým zlatem....
Noblesní stříbrný náhrdelník s duhovým opálem. Tajuplný nadčasový řecký vzor - celosvětově používaný jako punc noblesy a luxusu. Perfektní šperk, díky kterému se...
Nádherný stříbrný náhrdelník s duhovou opálovou kuličkou na jemném řetízku. Ideální šperk pro každodenní nošení a všechny aktivity. Potěšte své blízké nebo udělejte...
Detailní popis produktu
Kruhy:
- Klasické nadčasové kruhy, které vám sluší při každé příležitosti
- Svou jednoduchostí se hodí ke každému outfitu
- Kroužek s krátkým drátkem zasunete či zaklapnete do jeho druhé poloviny.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice kruhy |
|---|---|
| EAN: | 08595741310355 |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Bez kamene |
| ? Barva: | Bez kamene |
| ? Povrchová úprava: | Lesklý, Zlaceno žlutým 14K zlatem |
| ? Motiv: | Kulatý |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ náušnice: | Kroužek |
| Šířka náušnice: | 1,5 mm |
| Velikost náušnice: | 35 mm |
| Orientační váha: | 1,93 g |
Kruhy s precizním diamantovým brusem Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925 Ochranná povrchová úprava rhodium
Jednoduché hladké kroužky Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925 Ochranná povrchová úprava zlacení YELLOW
Kruhy s precizním diamantovým brusem Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925 Ochranná povrchová úprava rhodium
Kruhy s precizním diamantovým brusem Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925 Ochranná povrchová úprava rhodium
Stříbrné náušnice kruhy Klasické nadčasové kruhy, které vám sluší při každé příležitosti Svou jednoduchostí se hodí ke každému outfitu
Kruhy s precizním diamantovým brusem Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925 Ochranná povrchová úprava rhodium




