Stříbrné náušnice ČTYŘLÍSTEK Ag 925/1000; ≥ 1,52 g
Kód: 03-12134-3514Související produkty
Elegantní stříbrný náhrdelník nádherně a zdobně vymodelovaného andílka. Zářící připomínka vašeho anděla strážného, který projasní den vám i vašemu okolí. Přívěsek je...
Náhrdelník s přívěskem ve tvaru křížku Osazený kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000...
Detailní popis produktu
- Stříbrné náušnice ve tvaru čtyřlístku vám přinesou štěstí a vykouzlí úsměv na tváři.
- Vhodné pro speciální příležitosti, ale i běžné denní aktivity.
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Čtyřlístek
- Oblíbený symbol přání dobra, ochrany, úspěchu a štěstí.
- Spojení s přírodou a cyklem ročního období.
- Výjimečnost a jedinečnost díky vzácnosti čtyřlístků v přírodě.
Náušnice na klasický pevný patent
- Háček prostrčíte uchem a hladce a bezpečně upevníte klapkou.
- Elegantní, pohodlné a bezpečné.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice klasický patent |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741310799 |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Zirkon |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| ? Motiv: | Přírodní, Čtyřlístek |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ náušnice: | Klasický patent |
| ? Výška celé náušnice: | 15 mm |
| Výška vzoru náušnice: | 9,2 mm |
| Šířka vzoru náušnice: | 9,2 mm |
| Orientační váha: | 1,52 g |
Krásné a elegantní náušnice s klasickým pevným patentem Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000...
Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925...
Krásné a elegantní náušnice s klasickým patentem Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000...
Stříbrné náušnice s duhovým opálem. Budete s nimi naprosto jedinečná a okouzlující. Potěší vás i vaše okolí v běžný pracovní den i při výjimečné...




