Stříbrné náušnice ČLÁNKY visací puzeta Ag 925/1000; ≥ 4,15 g
Kód: 03-13907-3727Související produkty
Fantastický řetízek H-Figara se zrcadlící destičkou. Krásně pospojovaná stříbrná očka v kombinaci 3 malé a 1 dlouhá. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete...
Jemné kuličky s měsíčním brusem - nejlepší typ diamantového broušení s nepřekonatelným třpytem. Skvěle se hodí jak na denní nošení, tak na speciální příležitosti....
Detailní popis produktu
- Šperk je vyroben z kvalitního stříbra 925/1000 s puncem ryzosti a chráněn rhodiovou vrstvou, která mu dodává dlouhotrvající lesk a chrání ho před zčernáním.
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Pecky s puzetou:
- Jednoduché jemné zapínání, dřík prostrčíte dírkou v uchu a k upevnění zasunete puzetu.
- Jednoduché a rychlé.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice visací |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Bez kamene |
| ? Barva: | Bez kamene |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| ? Motiv: | Geometrický |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ náušnice: | Pecky / Puzeta |
| Výška celé náušnice: | 32 mm |
| Šířka vzoru náušnice: | 7 mm |
| Orientační váha: | 4,15 g |
Visací náušnice tenisové 3 linky Šířka 1,3 mm, výška 25+35+45 mm Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Vyrobeno ze stříbra 925/1000 s puncem...
Visací náušnice tenisové Šířka 1,3 mm, výška 40 mm Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Vyrobeno ze stříbra 925/1000 s puncem ryzosti...
Visací náušnice tenisové Šířka 1,8 mm, výška 30 mm Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Vyrobeno ze stříbra 925/1000 s puncem ryzosti...
Visací náušnice tenisové Šířka 1,3 mm, výška 30 mm Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Vyrobeno ze stříbra 925/1000 s puncem ryzosti...




