Stříbrná souprava SRDCE zlacená Ag 925/1000
Kód: 03-13647-3562Související produkty
Perfektní pevný stříbrný řetízek s krásně na těsno spojenými očky. Vyleštěné plošky se na světle nádherně blyští. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak...
Dokonalý řetízek pro ženy, které touží zářit jako diamant. Řetízek je tak perfektně vybroušený, že vypadá, jakoby se skládal ze samých diamantů. Krásný řetízek, který se skvěle...
Luxusní třpytivý řetízek, se kterým uděláte parádu každý den. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak minimalisticky sólo nebo si na něj navěsit jeden z našich...
Perfektní pevný stříbrný řetízek s krásně na těsno spojenými očky. Vyleštěné plošky se na světle nádherně blyští. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak...
Perfektní pevný stříbrný řetízek s krásně na těsno spojenými očky. Vyleštěné plošky se na světle nádherně blyští. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak...
Náhrdelník Venezia jemný Šířka řetízku 0,6 mm Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označený puncem ryzosti 925...
Luxusní třpytivý řetízek, se kterým uděláte parádu každý den. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak minimalisticky sólo nebo si na něj navěsit jeden z našich...
Dokonalý řetízek pro ženy, které touží zářit jako diamant. Řetízek je tak perfektně vybroušený, že vypadá, jakoby se skládal ze samých diamantů. Jednoduchý a okouzlující...
Náhrdelník Venezia broušený Šířka řetízku 1 mm Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označený puncem ryzosti 925...
Luxusní třpytivý řetízek, se kterým uděláte parádu každý den. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak minimalisticky sólo nebo si na něj navěsit jeden z našich...
Dokonalý řetízek pro ženy, které touží zářit jako diamant. Řetízek je tak perfektně vybroušený, že vypadá, jakoby se skládal ze samých diamantů. Jednoduchý a okouzlující...
Detailní popis produktu
- Stříbrná souprava s motivem srdce doplněna o zářivé zirkony
- Ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem
- Šperk je povrchově upraven vrstvou 14K zlata, která dodává stříbru luxusní vzhled a zároveň ho chrání před zčernáním. Díky této úpravě si uchová svůj krásný lesk a barvu po dlouhou dobu.
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Náušnice na klasický pevný patent
- Háček prostrčíte uchem a hladce a bezpečně upevníte klapkou.
- Elegantní, pohodlné a bezpečné.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Máte na co pověsit přívěsek?
- Spojte soupravu s ideálním řetízkem a vytvořte tak dokonalý luxusní dárek.
- Vyberte si z naší široké nabídky řetízků pro přívěsky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Soupravy klasické |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741331534 |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Zirkon |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Povrchová úprava: | Lesklý, Zlaceno žlutým 14K zlatem |
| ? Motiv: | Srdce |
| Pro koho: | Pro ženy, Pro děti |
| Typ náušnice: | Klasický patent |
| Typ přívěsku: | Bez řetízku |
| ? Výška celého přívěsku: | 11,5 mm |
| Výška vzoru přívěsku: | 7 mm |
| Šířka vzoru přívěsku: | 7 mm |
| ? Výška celé náušnice: | 14,5 mm |
| Výška vzoru náušnice: | 7 mm |
| Šířka vzoru náušnice: | 7 mm |
Krásná a elegantní souprava Osazená kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti...
Stříbrná souprava s duhovým opálem. Ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem. Zajistí vám neustálou ladnost a eleganci v každé situaci.
Stříbrná souprava s duhovým opálem. Ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem. Zajistí vám neustálou ladnost a eleganci v každé situaci.
Stříbrná souprava s duhovým opálem. Ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem. Zajistí vám neustálou ladnost a eleganci v každé situaci.
Stříbrná souprava, která krásně doplní váš outfit královským dotekem díky jemnému čirému třpytu zirkonů. Ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem. Projasní...
Stříbrná souprava s krásnými čirými zirkony. Ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem. Zajistí vám neustálou ladnost a eleganci v každé situaci.
Stříbrná souprava s nádhernými čirými zirkony, pro ty, kdo chtějí zářit na každém kroku. Ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem odráží každý paprsek světla, díky...
Krásná a elegantní souprava Osazená kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti...
Krásná a elegantní souprava Osazená kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti...
Růžový opál v náruči stříbra září něžností a láskou, která zahřeje vaše srdce. Čtvercový tvar podtrhuje jemnou krásu růžových tónů a přináší šperku moderní nádech. Dokonalý...
Zářivá souprava, ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem Osazená říční perlou Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti Ochranná povrchová úprava...
Stříbrná souprava s duhovým opálem. Ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem. Zajistí vám neustálou ladnost a eleganci v každé situaci.




