Stříbrná souprava SLZA modrý OPÁL Ag 925/1000
Kód: 03-07999-1853Související produkty
Perfektní pevný stříbrný řetízek s krásně na těsno spojenými očky. Vyleštěné plošky se na světle nádherně blyští. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak...
Elegantní řetízek, velice populární řetízek. Jemná očka jsou krásně propletená a vytváří tak provázek, či liščí ocásek. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak...
Perfektní pevný stříbrný řetízek s krásně na těsno spojenými očky. Vyleštěné plošky se na světle nádherně blyští. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak...
Náhrdelník Venezia jemný Šířka řetízku 0,6 mm Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označený puncem ryzosti 925...
Dokonalý řetízek pro ženy, které touží zářit jako diamant. Řetízek je tak perfektně vybroušený, že vypadá, jakoby se skládal ze samých diamantů. Jednoduchý a okouzlující...
Elegantní a velice populární řetízek. Jemná očka jsou krásně propletená a vytváří tak provázek, či liščí ocásek. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak...
Luxusní třpytivý řetízek, se kterým uděláte parádu každý den. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak minimalisticky sólo nebo si na něj navěsit jeden z našich...
Perfektní pevný stříbrný řetízek s krásně na těsno spojenými očky. Vyleštěné plošky se na světle nádherně blyští. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak...
Náhrdelník Venezia broušený Šířka řetízku 1 mm Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označený puncem ryzosti 925...
Krásný řetízek, který se skvěle hodí úplně ke všemu, co si vezmete na sebe. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak minimalisticky sólo nebo si na něj navěsit...
Detailní popis produktu
- Krásná a elegantní souprava
- Osazená duhovým syntetickým opálem
- Osazená kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označené puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Náušnice na klasický pevný patent
- Háček prostrčíte uchem a hladce a bezpečně upevníte klapkou.
- Elegantní, pohodlné a bezpečné.
Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Máte na co pověsit přívěsek?
- Spojte soupravu s ideálním řetízkem a vytvořte tak dokonalý luxusní dárek.
- Vyberte si z naší široké nabídky řetízků pro přívěsky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Soupravy klasické |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741331022 |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Opál syntetický |
| ? Barva: | Modrá |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| ? Motiv: | Slza - Kapka |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ náušnice: | Klasický patent |
| Typ přívěsku: | Bez řetízku |
| ? Výška celé náušnice: | 18 mm |
| Výška vzoru náušnice: | 12,5 mm |
| Šířka vzoru náušnice: | 7,5 mm |
| ? Výška celého přívěsku: | 20 mm |
| Výška vzoru přívěsku: | 13 mm |
| Šířka vzoru přívěsku: | 7,5 mm |
| Orientační váha: | 2,98 g |
Zářivá souprava, ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem Třpyt kubických zirkonů nejvyšší AAA kvality Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti Ochranná povrchová...
Zářivá souprava, ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem Osazená říční perlou Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti Ochranná povrchová úprava...
Jemný motiv srdce, který symbolizuje lásku Třpyt kubických zirkonů nejvyšší AAA kvality Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti Ochranná povrchová úprava zlaceno žlutým 14K...
Stříbrná souprava, která krásně doplní váš outfit královským dotekem, a to i díky rubínové barvě. Ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem. Projasní den vám...
Stříbrná souprava s českým granátem se skládá z dokonale sladěných šperků – náušnic a přívěsku. Sytě červené granáty dodávají šperku nádech luxusu a nadčasové krásy. Český...
Krásná a elegantní souprava Osazená kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti...
Ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem Třpyt kubických zirkonů nejvyšší AAA kvality Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti Ochranná povrchová úprava...
Zářivý kulatý tvar, který přitahuje pozornost Ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem Třpyt kubických zirkonů nejvyšší AAA kvality Poctivé stříbro 925/1000 s puncem...
Zářivá souprava, ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem Třpyt kubických zirkonů nejvyšší AAA kvality a modrého opálu Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti...
Kulatý tvar s ametystově fialovým odstínem Ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem Třpyt kubických zirkonů nejvyšší AAA kvality Poctivé stříbro 925/1000 s puncem...
Elegantní motiv dvou zářících kamínků Ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem Třpyt kubických zirkonů nejvyšší AAA kvality Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti...
Zelený opál přináší do šperku nádech života a energie, jako kapka rosy ukrytá v paprscích slunce. Čtvercový design přináší šperku rovnováhu a zvýrazňuje jedinečnost zelených...




